skip navigation

Transporta leksika

Leksikona ieraksti

A C F K L T U

Arī jūsu transporta un loģistikas procesu pārvaldība var būt ātra un vienkārša! TIMOCOM Smart Logistics System ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, ja nepieciešams pārvadāt preces, veicat pārvadājumus vai meklējat palīdzību pasūtījumu pārvaldīšanā.

LTL (nepilna krava)

LTL (nepilna krava) ir daļēji piekrauta kravas automašīna. Principā, ja kravas automašīna ir piekrauta tikai daļēji, uzņēmums meklē citas nepilnas kravas, lai pilnībā aizpildītu automašīnu un brauciens būtu rentabls. Konsolidēta krava ir alternatīva papildu kravai.

Teorētiski, protams, vairākas nepilnas kravas varētu ļaut pārvadājumu uzņēmumam nopelnīt vairāk naudas nekā tad, ja tiktu pārvadāta tāda paša svara un tilpuma (apjoma) pilnībā nokomplektēta krava, taču katrā iekraušanas un izkraušanas vietā varētu būt ilgstoši jāgaida, tādējādi būtiski aizkavējot pārvadājuma izpildi. Visticamāk, ka īpaši steidzamu plānoto preču pārvadājumu gadījumos kravas automašīnai reisa lielākajā daļā būs tikai daļēja (nepilna) krava.

Daļēji piekrauts konteiners tiek apzīmēts ar LCL (nepilns konteiners).

Kļūstiet par nozares ekspertu

Piesakieties šeit, lai regulāri saņemtu informāciju par to, kā atvieglot savu darbu un paplašināt sava uzņēmuma apvāršņus.

Informatīvā izdevuma abonēšana

Visi ar '*' atzīmētie lauki ir obligāti, un tiem jābūt aizpildītiem.

Iesniedzot abonēšanas veidlapu, Jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu "Datu aizsardzības pamatnostādnēm".

Reģistrēšanās informatīvā materiāla saņemšanai:


Jūsu personas datus (e-pasta adresi, uzvārdu un vārdu) TIMOCOM GmbH nosūtīs datubāzei, kas pieder SC-Networks GmbH (Registergericht: Amtsgericht München, Reģistrācijas numurs: HRB 14 65 73) uz adresi Enzianstr. 2, 82319 Starnberg tikai informatīviem sūtījumiem. SC-Networks GmbH ievēro Federālo Datu aizsardzības likumu un TIMOCOM GmbH dotos norādījumus.

Uz sākumu