skip navigation

Jūsu darījumu partneris strādā ar mums

Tīklošana ar īsto darījumu partneri ir būtiska loģistikai. Tāpēc TIMOCOM sistēma piedāvā pirmklasīgu un neitrālu loģistikas tīklu, ko varat lietot, lai veiktu savus pasūtījumus. Dokumentu (piem., ES licences, uzņēmuma reģistrācijas, apdrošināšanas datus u.tml.) nodrošināšana digitālā formātā vienkāršo procesu, jo nav nepieciešamības tos sūtīt šurpu turpu pa e-pastu un faksu.

Viegli atrodiet darījumu partnerus

Tā kā sistēmā ir vairāk nekā 45 000 pārbaudītu uzņēmumu no visas Eiropas, Jūs noteikti atradīsiet meklēto darījumu partneri. Publicējiet bieži pieprasītus uzņēmuma dokumentus sava uzņēmuma profilā vai skatiet un lejuplādējiet citu lietotāju publicētus dokumentus, izmantojot augšupielādes un lejupielādes funkciju.

TIMOCOM uzņēmuma profils, ekrānuzņēmums

Izveidojiet pārdomātu profilu

Esiet priekšā konkurentiem, pateicoties detalizētam uzņēmuma profilam, un piesaistiet iespējamo darījumu partneru uzmanību. Skatiet lietotāju profilus un cieši sekojiet līdzi norisēm pārvadājumu un loģistikas nozarē Eiropā, kā arī paplašiniet savas saimnieciskās darbības iespējas.

Ekrānuzņēmums: Uzņēmuma profils - izveidojiet pārdomātu profilu

Droša informācija

Jo vairāk pakalpojumu jūs piedāvājat, jo pievilcīgāki jūs esat saviem potenciālajiem darījumu partneriem. Šeit jūs varat uzskaitīt visus pārvadājumu faktus, sniedzot visaptverošu informāciju par savas profesionālās pieredzes jomām. Visu jūsu augšupielādētie dokumenti tiek droši šifrēti, un tāpēc nav nekādu neatļautas lietošanas briesmu.

Ekrānuzņēmums: Uzņēmuma profils - droša informācija

Sekojiet līdzi visam

Jūsu veiktie maršruti tiek pievienoti kategorijai “apkalpotās valstis”, kur tie ir viegli apskatāmi. Potenciālie darījumu partneri atklāj jūsu pakalpojumu klāstu. Ātri un viegli.

Ekrānuzņēmums: Uzņēmuma profils - sekojiet līdzi visam

Veiksmīgi sadarbojieties ar citiem uzņēmumiem!

Jūs kā ekspedīcijas vai transporta uzņēmums prezentējat savus pakalpojumus, un jūs var atrast potenciālie un perspektīvie uzņēmējdarbības partneri.

Kā ražošanas un tirdzniecības sektorā strādājošs uzņēmums jūs saņemat precīzu informāciju par pārvadājumu un loģistikas sfēru Eiropā, kā arī varat ātri paplašināt savu piegādātāju loku.

Izmēģiniet TIMOCOM sistēmu jau tagad!

Izmēģiniet to bez maksas

Vai jums ir kādi jautājumi? Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt:

+48 71 737 26 20

Uz sākumu