skip navigation

Jūsu darījumu partneris strādā ar mums

Kontaktu nodibināšana ar īsto darījumu partneri ir būtiska loģistikai. Tāpēc TIMOCOM sistēma piedāvā pirmklasīgu un neitrālu loģistikas tīklu, ko varat lietot, lai veiktu savus pasūtījumus. Dokumentu (piem., ES licences, uzņēmuma reģistrācijas, apdrošināšanas datus u.tml.) nodrošināšana digitālā formātā vienkāršo procesu, jo nav nepieciešamības tos pārsūtīt pa e-pastu un faksu.

Dokumentu augšupielāde

Tā kā sistēmā ir vairāk nekā 50 000 pārbaudītu uzņēmumu no visas Eiropas, jūs noteikti atradīsiet tādu darījumu partneri, kādu meklējat. Publicējiet bieži pieprasītus uzņēmuma dokumentus sava uzņēmuma profilā vai skatiet un lejupielādējiet citu lietotāju publicētus dokumentus, izmantojot augšupielādes un lejupielādes funkciju.

TIMOCOM uzņēmumu profili, ekrānuzņēmums

Profila izveide

Apsteidziet konkurentus ar detalizētu uzņēmuma profilu un piesaistiet potenciālo darījumu partneru uzmanību. Skatiet lietotāju profilus un cieši sekojiet līdzi norisēm pārvadājumu un loģistikas nozarē Eiropā, kā arī paplašiniet uzņēmējdarbības iespējas.

Ekrānuzņēmums: Uzņēmumu profili – izveidojiet pārdomātu profilu

Pakalpojumu izcelšana

Jo vairāk pakalpojumu jūs piedāvājat, jo pievilcīgāki jūs esat saviem potenciālajiem darījumu partneriem. Šeit varat uzskaitīt visus pārvadājumu faktus, sniedzot visaptverošu informāciju par savas profesionālās pieredzes jomām. Visi augšupielādētie dati tiek droši šifrēti, tāpēc nav nekādu neatļautas lietošanas risku.

Ekrānuzņēmums: Uzņēmumu profili – droša informācija

Maršrutu prezentēšana

Jūsu veiktie maršruti tiek pievienoti kategorijai “Apkalpotās valstis” (Countries served), kur tie ir viegli apskatāmi. Potenciālie darījumu partneri atklāj jūsu pakalpojumu klāstu. Ātri un vienkārši.

Ekrānuzņēmums: Uzņēmumu profili – sekojiet visam līdzi

Veiksmīgi sadarbojieties ar citiem uzņēmumiem.

Jūs kā ekspedīcijas vai transporta uzņēmums prezentējat savus pakalpojumus, un jūs var atrast potenciālie un perspektīvie uzņēmējdarbības partneri.

Kā ražošanas un tirdzniecības sektorā strādājošs uzņēmums jūs saņemat precīzu informāciju par pārvadājumu un loģistikas sfēru Eiropā, kā arī varat ātri paplašināt savu piegādātāju loku.

Ko klienti saka par uzņēmumu profilu lietojumprogrammu

Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG

“Nākotnē mēs sadarbosimies tikai ar uzņēmumiem, kas sava uzņēmuma profilā būs augšupielādējuši dokumentus. Mēs esam apņēmušies nodrošināt, ka mūsu darbs paliek videi draudzīgs, un faksiem tur nav vietas.”

Willijs Kellersons

Spedition Kellershohn GmbH & Co. KG izpilddirektors
TIMOCOM ID: 1262

Uz videomateriālu >
Dal Ferro Trasporti S.r.l

“Šī funkcija palīdz mums sasniegt savu mērķi un izveidot biroju, kurā netiek lietots papīrs. Jebkuram, kas grib palikt daļa no tirgus, vienkārši obligāti ir jāpievēršas digitalizācijai.”

Džodija dal Ferro

Dal Ferro Trasporti S.r.l. ekspeditore
TIMOCOM ID: 14662

Uz videomateriālu >
Josten International B.V.

“Mums kā ražošanas uzņēmumam uzņēmumu katalogs patiešām palīdz izvēlēties darījumu partnerus. Varat iepriekš apskatīt potenciālos partnerus, lai būtu vieglāk izlemt, ar ko sadarboties."

Gērts Jostens

Josten International B.V. izpilddirektors
TIMOCOM ID: 277454

Uz videomateriālu >
Bojans Bečans, Bečan Trans d.o.o.

“Mēs esam pārskatāms uzņēmums, un mēs gribam, lai to zina ikviens. Tāpēc augšupielādējam savus dokumentus. Tas rada uzticību — it īpaši jaunos darījumu partneros."

Bojans Bečans

Bečan Trans d.o.o. izpilddirektors
TIMOCOM ID: 6526

Valdi Szarovski, Daw-Trans

"Augšupielādējot dokumentus, es izvēlos, vai tie ir redzami citiem. Es vienmēr kontrolēju situāciju.”

Valdi Šarovskis

Daw-Trans loģistikas direktors
TIMOCOM ID: 293351

Reizingers Gjozo, Locargo Kft.

“Pateicoties augšupielādes un lejupielādes funkcijai, visus savus dokumentus uzglabājām centralizēti uzņēmuma profilā. Tādā veidā mēs sekojam līdzi jaunākajiem dokumentiem."

Raizingers Giozo

Locargo Kft. izpilddirektors
TIMOCOM ID: 3172

Džozefs Millers, ESA s.r.o. Logistika

"TIMOCOM augšupielādes un lejupielādes funkcija aiztaupa daudz laika un pūļu, jo visi mūsu darījumu partnera nepieciešamie dokumenti ir uzreiz pieejami vienuviet. Un arī otrādi.”

Džozefs Millers
ESA s.r.o. Logistika 36}Starptautiska transporta un kravu pārvadājumu uzņēmuma vadītājs
TIMOCOM ID: 99056

V.S.T. d.o.o.

“Tā ir liela laika ekonomija, jo tagad mums bieži pieprasīto dokumentu augšupielāde ir jāveic tikai vienu reizi."

Valentina Šintić
V.S.T. d.o.o.
vadības konsultante
TIMOCOM ID: 2026

Izmantojiet uzņēmumu profilu lietojumprogrammu platformā Smart Logistics System.

Izmēģiniet to jau tagad bez maksas!

Vai jums ir kādi jautājumi? Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt:

+48 71 737 26 20

Uz sākumu