Jūsu darījumu partneris strādā ar mums

Kontaktu nodibināšana ar īsto darījumu partneri ir būtiska loģistikai. Tāpēc TIMOCOM sistēma piedāvā pirmklasīgu un neitrālu loģistikas tīklu, ko varat lietot, lai veiktu savus pasūtījumus. Dokumentu (piem., ES licences, uzņēmuma reģistrācijas, apdrošināšanas datus u.tml.) nodrošināšana digitālā formātā  vienkāršo procesu, jo nav nepieciešamības tos pārsūtīt pa e-pastu un faksu. 

Dokumentu augšupielāde

Tā kā sistēmā ir vairāk nekā 55 000 pārbaudītu uzņēmumu no visas Eiropas, jūs noteikti atradīsiet tādu darījumu partneri, kādu meklējat. Publicējiet bieži pieprasītus uzņēmuma dokumentus sava uzņēmuma profilā vai skatiet un lejupielādējiet citu lietotāju publicētus dokumentus, izmantojot augšupielādes un lejupielādes funkciju. 

TIMOCOM Company Profiles, screenshot
Screenshot: Company profiles – create a smart profile

Profila izveide

Apsteidziet konkurentus ar detalizētu uzņēmuma profilu un piesaistiet potenciālo darījumu partneru uzmanību. Skatiet lietotāju profilus un cieši sekojiet līdzi norisēm pārvadājumu un loģistikas nozarē Eiropā, kā arī paplašiniet uzņēmējdarbības iespējas.

Pakalpojumu izcelšana

Jo vairāk pakalpojumu jūs piedāvājat, jo pievilcīgāki jūs esat saviem potenciālajiem darījumu partneriem. Šeit varat uzskaitīt visus pārvadājumu faktus, sniedzot visaptverošu informāciju par savas profesionālās pieredzes jomām. Visi augšupielādētie dati tiek droši šifrēti, tāpēc nav nekādu neatļautas lietošanas risku. 

Screenshot: Company profiles - secure information
Screenshot: Company profiles – keep an eye on things

Maršrutu prezentēšana

Jūsu veiktie maršruti tiek pievienoti kategorijai “Apkalpotās valstis” (Countries served), kur tie ir viegli apskatāmi. Potenciālie darījumu partneri atklāj jūsu pakalpojumu klāstu. Ātri un vienkārši.

Veiksmīgi sadarbojieties ar citiem uzņēmumiem.

Jūs kā ekspedīcijas vai transporta uzņēmums prezentējat savus pakalpojumus, un jūs var atrast potenciālie un perspektīvie uzņēmējdarbības partneri.

Kā ražošanas un tirdzniecības sektorā strādājošs uzņēmums jūs saņemat precīzu informāciju par pārvadājumu un loģistikas sfēru Eiropā, kā arī varat ātri paplašināt savu piegādātāju loku.

Bojan Bečan, Bečan Trans d.o.o.

“Mēs esam pārskatāms uzņēmums, un mēs gribam, lai to zina ikviens. Tāpēc augšupielādējam savus dokumentus. Tas rada uzticību — it īpaši jaunos darījumu partneros." 


Bojan Bečan
CEO
Bečan Trans d.o.o.
TIMOCOM ID: 6526

Waldi Szarowski, Daw-Trans

"Augšupielādējot dokumentus, es izvēlos, vai tie ir redzami citiem.  Es vienmēr kontrolēju situāciju.” 

Waldi Szarowski
Logistics Director
Daw-Trans

TIMOCOM ID: 293351

Reisinger Győző, Locargo Kft.

“Pateicoties augšupielādes un lejupielādes funkcijai, visus savus dokumentus uzglabājām centralizēti uzņēmuma profilā. Tādā veidā mēs sekojam līdzi jaunākajiem dokumentiem." 


Reisinger Győző
CEO
Locargo Kft.
TIMOCOM ID: 3172

Josef Miller, ESA s.r.o. Logistika

"TIMOCOM augšupielādes un lejupielādes funkcija aiztaupa daudz laika un pūļu, jo visi mūsu darījumu partnera nepieciešamie dokumenti ir uzreiz pieejami vienuviet. Un arī otrādi.” 


Josef Miller
Manager of international transport and forwarding
ESA s.r.o. Logistika
TIMOCOM ID: 99056

V.S.T. d.o.o.

“Tā ir liela laika ekonomija, jo tagad mums bieži pieprasīto dokumentu augšupielāde ir jāveic tikai vienu reizi." 


Valentina Šintić
Consultant to the management
V.S.T. d.o.o.

TIMOCOM ID: 2026

Izmantojiet uzņēmumu profilu lietojumprogrammu TIMOCOM Marketplace.

Izmēģiniet to jau tagad bez maksas!

Vai jums ir kādi jautājumi? Mēs būsim priecīgi jums palīdzēt:

Uz sākumu