Kāpēc izmantot TIMOCOM?

Drošs
TIMOCOM veic katra jauna klienta padziļinātu drošības pārbaudi, kā arī nepārtrauktu uzraudzību, nodrošinot ikviena darījuma pārskatāmību un uzticamību.

Atbalstošs

Ja jums nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu. Esam gatavi jums palīdzēt ik uz soļa.

Augošs tīkls

Mūsu drošajā kravu biržā piekļūstiet pie vairāk nekā 53 000 iepriekš izvērtētu starptautisku uzņēmējdarbības partneru.

Lasiet, ko mūsu klienti saka par TIMOCOM

logo_ibis

„Freight Marketplace atvieglo brīvas vietas atrašanu transportlīdzekļos un ekspeditoru piesaistīšanu. Mēs ietaupām daudz laika.”


Petra Koch,
IBIS Baked Good
logo_mem bau

„Mūsu uzņēmums ir pilnībā apmierināts ar TIMOCOM starptautisko parādu piedziņas dienestu, un es to viennozīmīgi iesaku TIMOCOM klientiem! Tas uzņēmumam sniedz drošības sajūtu, viņi zina, ka ir drošās rokās.”


Kitti Hatvani,
MEM BAU Srl.

Būtiski jautājumi par TIMOCOM izmantojošajiem pārvadājumu uzņēmumiem

Mēs par katru jaunu klientu veicam detalizētu drošības pārbaudi. Kā arī mums ir stingra piekļuves politika, tāpēc tikai augstas kvalitātes uzņēmumi spēj piekļūt mūsu ekskluzīvajam tīklam un to izmantot. Turklāt mēs pastāvīgi uzraugām klientus un regulāri pārbaudām, vai nav kādu izmaiņu, tādējādi nodrošinot, ka mūsu klienti var uzticēties saviem uzņēmējdarbības partneriem.

Parasti jūsu jaunais kravas ekspeditors vai pārvadājumu partneris jums nodrošinās visus oficiālos dokumentus, kas jums var būt vajadzīgi. Tādā gadījumā jums vienkārši jāpievieno piezīme, ka vēlaties pieprasīt muitošanas pakalpojumu. No šī punkta jūsu jaunais uzņēmuma partneris pārņems ar to saistītos procesus.

Jā, mēs piedāvājam reāllaika sekošanu, kā arī profesionālu atbalstu. Jūs varat sekot savam sūtījuma līdzi jebkurā laikā, izmantojot mūsu transportlīdzekļu pārvaldības portālu.

Norēķinu nosacījumi dažādiem pārvadātājiem atšķiras, šo jomu TIMOCOM nekontrolē. Norēķinu nosacījumus jūs apspriedīsiet ar savu potenciālo jauno partneri pirms līguma parakstīšanas, tāpēc vienmēr iepriekš zināsiet savas saistības.
Mēs iesakām visiem lietotājiem izmantot mūsu tirgū pieejamo pārvadājumu pasūtījumu iespēju. Tā aktivizē piekļuvi mūsu parādu piedziņas pakalpojumam, un tādā gadījumā, ja jums būs grūtības saņemt samaksu, mūsu komanda spēs jums palīdzēt iekasēt kavēto maksājumu.

Uz sākumu